Motorsport

Letecká sezona pokračuje, Márquez v tréninku opět strašidelně spadl

Jedna z největších ikon současné kategorie MotoGP nezažívá úplně ideální ročník. Marc Márquez během tréninku v portugalském Algarve opět spadl, highsider jej vyhodil do vzduchu a španělský motocyklista skončil mimo trať. V tréninku nicméně pokračoval. Takový pád nezažil poprvé, o něco horší měl v Mandalice.

Je šestinásobným mistrem světa kategorie MotoGP, ale letos neprožívá vůbec povedený ročník. Marc Márquez velice často padá, nyní jej to potkalo v sobotním tréninku na portugalském okruhu v Algarve. V tréninku ale španělská hvězda nakonec pokračovala. 

Márquez opět prožil jednoho highsidera, který jej vyhodil ze sedla a hvězdný závodník skončil mimo trať. Hned se ovšem zvedl a nasedl na motorku, se kterou se vydal zpátky na trať. Další kola ale nepřidal, takže jich v rámci třetího tréninku odjel nakonec jen pět. To přesto stačilo na páté místo. 

Související obsah

Španělský jezdec měl hororový pád v indonéské Mandalice, dokonce byl letecky transportován do nemocnice a následující víkend vynechal pro dvojité vidění. V posledním závodě dojel na šestém místě, v kompletním bodování je až na třináctém místě. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události