Hokej

Zlín představil nabitý kádr pro Chance ligu, nechybí brankář Kašík

Zlín představil nabitý kádr pro Chance ligu, nechybí brankář Kašík
Libor Kašík | Zdroj: Profimedia.cz

Hokejový Zlín to s návratem mezi elitu myslí naprosto vážně. Na předsezonní tiskové konferenci představil kádr pro následující ročník, jenž čítá hned několik zajímavých jmen, která zářila v extralize. Za Berany bude chytat například Libor Kašík a hrát někdejší reprezentační obránce Daniel Gazda.

Zlín chce potěšit své fanoušky a vrátit se mezi elitu nejrychlejší cestou, které jde naproti. Vedení představilo kádr, který má za úkol zachránit hokej ve Zlíně. V brance bude působit Libor Kašík, který byl jedním z nejlepších hráčů Ševců v posledním ročníku extraligy. Pokračovat bude Daniel Gazda, který dohrával ročník ve finském týmu Ilves. 

Moravané přivedli také Mikuláše Zbořila, který aktuálně válčí v dresu třineckých Ocelářů a již ve čtvrtek večer se může radovat ze zisku tuzemského titulu. Velkou posilou je i obránce Jakub Husa, který patří mezi nejproduktivnější beky Chance ligy v posledních letech. V útoku zůstávají esa jako Valentin Claireaux, Antonín Honejsek či Bedřich Köhler. 

Související obsah

Mezi nové posily patří například Tomáš Pospíšil, který v roce 2020 hodně pomohl Litvínovu k udržení se v nejvyšší soutěži, anebo Jiří Ondráček z Českých Budějovic. Zlín získal také Petra Mrázka, který byl druhým nejproduktivnějším útočníkem základní části Chance ligy. Beranům pomůže i Denis Kindl ze Šumperka, který byl v minulé sezoně čtvrtý nejproduktivnější. 

Kádr PSG Zlín:

Brankáři: Libor Kašík, Daniel Huf, Michal Kořének.
Obránci: Jan Bartko, Daniel Bukač, Daniel Gazda, Jakub Husa, Martin Novotný, Vojtěch Riedl, Jiří Suhrada, Tadeáš Talafa, Mikuláš Zbořil.
Útočníci: Valentin Claireaux, Šimon Frömel, Darek Hejcman, Antonín Honejsek, Lukáš Chludil, Denis Kindl, Bedřich Köhler, Pavel Kubiš, Dominik Luža, Petr Mrázek, Jiří Ondráček, Tomáš Pospíšil, Pavel Sedláček.

Ve Zlíně pomáhají také mladým hokejistům z Ukrajiny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události