MMA

S kým půjde McGregor? White napověděl, Conor si přeje někoho jiného

S kým půjde McGregor? White napověděl, Conor si přeje někoho jiného
Zápasník Conor McGregor Zdroj: Profimedia.cz

Po dalším parádním vystoupení na akci UFC 274 se skloňuje jméno Conora McGregora, který byl v akci naposledy před rokem. Od té doby trénuje a léčí své zranění. Vývoj zápasů komentoval na sociálních sítích a řekl, koho by si přál. Prezident UFC pak nabídl jméno, se kterým by Conor mohl jít zpátky do klece.

Je nejvýdělečnějším, nejznámějším a nejkontroverznějším zápasníkem historie UFC. Na jeho návrat se tak zákonitě těší fanoušci i samotný Dana White, který je prezidentem organizace smíšených bojových umění. Začínají se tedy skládat spekulace ohledně budoucího soupeře. 

Nejdříve se Conor vyjádřil k drtivému knokautu Michaela Chandlera. "Určitě se s ním v nějaké fázi mé kariéry utkám. Gratuluji k solidní výhře," napsal populární "Notorious" na svém twitterovém účtu. Na případný souboj Ira s Američanem zareagoval také prezident UFC.

"Byl by to určitě zábavný zápas. Conor je ovšem stále zraněný a nepřipravený se vrátit, takže pro něj nebudu hledat potenciální protivníky, dokud nebude připraven," řekl White na tiskové konferenci po UFC 274. 

Související obsah

​Zatím to ale McGregor spíše odmítá. "Nejsem si jistý, že bych chtěl shazovat kila," napsal v reakci na zápas s Chandlerem, který zápasí v lehké váze. Poté ovšem nabídl jedno ale. "Nicméně bych se rád utkal s Brazilcem. Miluju Brazílii, jsem proti zápasníkům z této země neporažen. Všechny zápasy KO," pokračoval McGregor. Těžko říct, zda reagoval na výhru Brazilce Charlese Oliveiry. 

Následně poslal na svůj osobní účet fotky z tréninku, kde je vidět, že je McGregor mnohem "větší", než býval při zápasech v lehké váze. Je tedy nadále otázkou, kdy se do oktagonu slavný Ir vrátí. Naposledy padl s Dustinem Poirierem, v zápase si poranil nohu a kvůli tomu duel ztratil.

Podívejte se na ošklivé zranění Conora McGregora z posledního zápasu v minulém roce:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události