MS v hokeji 2022

Hokejové MS ON-LINE: Vrána mezi nejtvrdšími střelci turnaje, Čechy čeká přesun do Helsinek

Hokejové MS ON-LINE: Vrána mezi nejtvrdšími střelci turnaje, Čechy čeká přesun do Helsinek
David Pastrňák po souboji s Teemu Hartikainenem Zdroj: Profimedia

Mistrovství světa v ledním hokeji je v plném proudu. V termínu od 13. do 29. května se rozhodne o tom, kdo se stane novým světovým šampionem. Česká reprezentace si pod trenérem Karim Jalonenem dělá ty nejvyšší ambice poté, co dokázala vyhrát poslední dva turnaje Evropské hokejové tour. Češi se po pomalejším začátku a porážce s Rakouskem rozjeli k lepším výkonům. Po výhrách nad Lotyšskem, Norskem a USA sice padli s Finskem, obsadili ale třetí místo ve skupině B a ve čtvrtfinále narazí na Němce. S těmi se utkají ve čtvrtek 26. května od 15:20.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.