Souboj o Ligu mistrů skončil debaklem. Arsenal dostal tři góly

Zklamaní fotbalisté Arsenalu Zdroj: profimedia.cz

Fotbalisté Arsenalu si mohli v Premier League už definitivně zajistit účast v Lize mistrů. Jenže čtvrteční duel proti Tottenhamu skončil propadákem. Gunners dostali od domácích tři góly a prohráli 0:3. Pátí Spurs tak mají šanci o milionářskou soutěž ještě zabojovat.

Arsenal si mohl v případě výhry nad Tottenhamem už definitivně zajistit účast v základní skupině Ligy mistrů. Jenže domácí Spurs, kteří o čtvrté místo ještě stále můžou usilovat, vstoupili do utkání rázně a po penaltě Harryho Kanea se dostali do vedení.

Gunners navíc šli brzy do deseti. Rob Holding si nechal dát během sedmi minut dvě žluté karty a musel do sprch. Spurs navíc přesilovky vzápětí využili, když se podruhé v zápase prosadil kanonýr Kane.