Fotbalisté City smetli Wolverhampton, fantastický De Bruyne dal čtyři góly

Fotbalista Kevin De Bruyne Zdroj: profimedia.cz

Fotbalisté Chelsea si v anglické Premier League poradili s Leedsem a zvítězili 3:1. Třetí Blues tak mají dvě kola před koncem čtyřbodový náskok na Arsenal. To Manchester City udělal další výrazný krok k titulu. Citizens si totiž taktéž bez problémů smlsli na Wolverhamptonu a vyhráli 3:1. Velkou zásluhu na tom měl Kevin De Bruyne, který nasázel hattrick.

Chelsea se dostala do brzkého vedení, když už ve 4. minutě otevřel skóre Mount. Domácí Leeds šel navíc už ve 24. minutě do deseti, když se nechal vyloučit Daniel James.

Přesilovku pak Blues dokázali zužitkovat ve druhém poločase, kdy se nejdříve trefil Pulišič a následně také Lukaku. Londýnský velkoklub si tak po výhře 3:0 pojistil třetí místo v lize a na čtvrtý Arsenal má náskok čtyř bodů.

​To Manchester City si ve středečních zápasech připsal také tři body a titul v Premier League je blízko. Na výhře proti Wolverhamptonu se velkou měrou podílel belgický záložník Kevin De Bruyne, který dokázal za 17 minut vsítit hattrick. Svoje galapředstavení pak vyšperkoval ve druhém poločase, kdy přidal čtvrtý gól.

Citizens navíc vedou ligu dvě kola před koncem o tři body před Liverpoolem.

Liverpool si po výhře nad Villarrealem zahraje finále Ligy mistrů:

Premier League výsledky:

Leeds - Chelsea 0:3
Branky: 4. Mount, 55. Pulisic, 83. Lukaku

Wolverhampton - Manchester City 1:5
Branky: 11. Dendoncker – 7. De Bruyne, 16. De Bruyne, 24. De Bruyne, 60. De Bruyne, 84. Sterling

Leicester - Norwich 3:0
Branky: 54. a 62. Vardy, 70. Maddison

Watford - Everton 0:0