Fotbal

Sparta konečně prolomila mlčení. Mluvčí řekl, co bude dál

Sparta konečně prolomila mlčení. Mluvčí řekl, co bude dál
Zdroj: profimedia.cz

Vedení pražské Sparty po neúspěšné sezoně konečně promluvilo. Ředitel komunikace Ondřej Kasík nastínil příchod nových posil i nového hlavního trenéra.

AC Sparta Praha navzdory očekávání skončila v lize až třetí. Nezvládla ani finále poháru a jediné, co si z letošního ročníku odnesla, je vstupenka do druhého předkola Evropské konferenční ligy. Vedení Sparty den po posledním utkání promluvilo k fanouškům.

"Byla to neúspěšná sezona. Máme problémy. Chci říct, že nejvyšší vedení ACS je připravené komunikovat. Zhodnotit poslední ročník, vyjádřit se ke změnám na pozici trenéra. Nyní jedná o příchodu nového kouče, řeší změny v kádru, brzy bude moct představit posily," napsal ředitel komunikace AC Sparta Praha Ondřej Kasík na twitteru.

"Vnímám kritiku. Teď se jedná uvnitř klubu. Fanoušci ale mají právo na informace a dozví se, jak jejich klub přemýšlí a jaké dělá kroky. Děkuju za trpělivost, i když vím, že pro ni není moc prostoru," pokračoval ve druhé části příspěvku. 

Související obsah

​Uvidí se, s čím vedení kolem Tomáše Rosického přijde do nové sezony. Kromě posil kádru, který v zimě posílil jen Tomáš Čvančara a který dost pravděpodobně nyní opustí například Adam Hložek, musí najít i nového trenéra. Pavel Vrba post lodivoda krátce před koncem ligy opustil a zamířil do Baníku Ostrava. Na poslední tři zápasy tým převzal dosavadní trenér "béčka" Michal Horňák. 

Titul mistra ligy si letos vykopala Viktoria Plzeň. A takhle bujaře se triumf slavil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události