Další sporty

Prague Lions ovládli závod v Saint-Tropez. Raduje se i Kellnerová

Tým Prague Lions zazářil při závodech Global Champions League v Saint-Tropez a slaví první místo. Na Azurovém pobřeží zajela dvojice Niels Bruynseels a Pieter Devos skvělé jízdy a v celkovém pořadí poskočila na čtvrté místo.

Český tým, za který jezdí i Anna Kellnerová, tentokrát reprezentovalo belgické duo Bruynseels - Devos. Prvně jmenovaný zajel čistě a navíc rychle, čímž pro Prague Lions zajistil dobrý start. Druhý jezdec Pieter Devos pak ve 2. kole jednou chyboval a musel čekat, jak se bude dařit ostatním. 

Velkým favoritem byl tým Stockholm Hearts, kteří ovládli čtvrteční kvalifikaci právě před Prague Lions. Dvojice Malin Baryard-Johnssonová a Peder Fredricson ale také zaznamenala jednu skokovou chybu, která je s cílovým časem 135.03 poslala na druhé místo. Hearts ztratili na Lions v součtu časů pouze 25 setin.

Související obsah

Třetí pak skončili Shanghai Swans, kteří udělali celkově dvě chyby ve skocích.

Prague Lions tak po osmém místě z Madridu, triumfují při páté zastávce v Saint-Tropez. V celkovém pořadí Global Champions League se pak posouvají z desátého místa na průběžně čtvrtou příčku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události