MMA

Náročná cesta za odvetou na KSW: Zápasník zůstal trčet v Amsterdamu

Náročná cesta za odvetou na KSW: Zápasník zůstal trčet v Amsterdamu
Tommy Quinn na váze před KSW 70 Zdroj: se svolením KSW

Takový fight week rozhodně žádný zápasník zažít nechce. Tommymu Quinnovi se cesta do polské Lodže na KSW 70 zkomplikovala, jak jen mohla. Uletělo mu letadlo, zůstal trčet v Amsterdamu a následně ztratil zavazadla se vším vybavením.

"Byly to dlouhé tři dny. Včera jsme do Lodže vyrazili z Belfastu. Letěli jsme do Amsterdamu a pak do Varšavy. Na přestup jsme měli jen 40 minut, jenže první let měl zpoždění, takže jsme zmeškali navazující letadlo z Amsterdamu do Varšavy," začal Quinn

Náhradní let byl vypsaný až na pátek ráno a tým přes noc zůstal v Nizozemsku. Zdlouhavou cestou však jeho strasti neskončily. "Nemohli jsme k našim zavazadlům, měli je na letišti, že je dají do dalšího letu. Od rána jsme vzhůru. Dostali jsme se na letiště, ‘roky‘ jsme čekali ve frontě, prošli jsme šílenými bezpečnostními procesy a nakonec jsme se sem dostali, ale ztratili naše zavazadla," pokračoval The Roly Poly Kid.

Zavazadla zůstala v Amsterdamu. "Nevíme, kdy a jestli nám je doručí. Mám tam všechno tréninkové vybavení. Je to otrava. Zvláště když jste unavený, hladový chlap, tak vám to příliš nepřidá," dodal Quinn, kterého po příjezdu čekalo kontrolní vážení. Vzhledem k nepředvídatelným okolnostem se se soupeřem domluvili na posunutí váhového limitu ze střední váhy na limit 85,5 kg. Quinn (9-5) navážil 85,4 a stejně i jeho soupeř Albert Odzimkowski (11-6).

Související obsah

​Quinna v sobotu čeká odveta z galavečera KSW 68. Jeho první zápas s polským oblíbencem skončil v prvním kole poté, co ho Odzimkowski uzemnil sérií kolen. Po přezkoumání rozhodčí odhalili, že jedno z kolen bylo proti pravidlům (Quinn byl v době úderu uzemněn a v takovém případě nelze zápasníka atakovat kolenem do hlavy) a výsledek zkontumovali. Na KSW 70 dostane irský ranař šanci na reparát.

Podívejte se na kontroverzní ukončení z prvního zápasu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události