MMA

Zápasník v KSW si vykloubil loket, teď ho čeká operace

Zápasník v KSW si vykloubil loket, teď ho čeká operace
Zranění zápasníka Quinna na KSW 70 Zdroj: TV Nova

Hodně špatný víkend má za sebou MMA zápasník Tommy Quinn. Irský fighter se představil na galavečeru KSW 70, kde absolvoval odvetu s Albertem Odzimkowskim. Ta ale skončila hned v prvním kole, když si 32letý bijec přivodil hrozivé zranění. Nyní ho čeká operace.

Odveta Tommyho Quinna s Albertem Odzimkowskim měla určit vítěze po předchozím anulovaném výsledku, kdy polský zápasník na KSW 68 použil zakázaný úder kolenem.

Jenže i druhý zápas skončil poněkud kontroverzně. Quinn při strhu k zemi od soupeře dopadl váhou celého těla na nataženou ruku a hrozivým způsobem si vykloubil loket. Rozhodčí zápas ihned ukončil a určil za vítěze Odzimkowského. 

Video jen pro silné povahy! Zranění zápasníka Tommyho Quinna:

​Irského fightera nyní čeká operace: "Rychlá aktualizace. V sobotu mě čeká operace u specialisty ve Varšavě. Vykloubil jsem si loket a přetrhl jsem si vazy a šlachy kolem. Těším se na zákrok a následnou rehabilitaci. Už jsem prošel těžšími a vážnějšími věcmi, než je bolavá ruka," vzkázal Tommy Quinn na sociálních sítích.

Související obsah

​​32letý zápasník prožil opravdu zvláštní víkend. Ještě před samotným zápasem mu při cestě do polské Lodže uletělo letadlo a zůstal tak trčet v Amsterdamu. Následně mu zase na letišti ztratili zavazadla.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události