Fotbal

Tohle brankář Courtois vychytal dokonale. Dojatá partnerka řekla ano

Tohle brankář Courtois vychytal dokonale. Dojatá partnerka řekla ano
Fotbalista Thibaut Courtois s partnerkou Mishel Gerzigovou | Zdroj: Moritz Müller / profimedia.cz

Fotbalový brankář Thibaut Courtois prožívá po zisku titulu v Lize mistrů další krásné chvíle. Svoji partnerku Mishel Gerzigovou totiž na dovolené v Řecku požádal o ruku, navíc na její narozeniny.

Courtois minulý víkend vychytal Realu Madrid výhru v Lize mistrů, když proti Liverpoolu předvedl několik neskutečných zákroků. Při následných oslavách na stadionu v Paříži krásná blondýnka nechyběla a rozdávala úsměvy na všechny strany.

Nyní belgický brankář odjel s partnerkou Mishel Gerzigovou na dovolenou do Řecka. 30letý gólman následně využil romantické chvíle, poklekl na jachtě na jednu nohu a požádal izraelskou supermodelku o ruku. "Ano, na celý život s tebou," sdílela fotografii Gerzigová na instagramu. Pro novopečenou snoubenku to byl navíc krásný dárek, protože slavila ve stejný den narozeniny. 

https://www.instagram.com/p/CeZQPmQroUR/

Thibaut Courtois se měl původně zúčastnit Ligy národů s reprezentací Belgie, jenže z nominace vypadl kvůli zranění. Neplánované volno však využil dokonale, když se po roční známosti zasnoubil se svou partnerkou. Tak ať se daří.

Real Madrid dokázal získat už 14. titul v Lize mistrů, brankář Courtois byl hrdinou utkání:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události