Basketbalisté Golden State zničili Boston a srovnali finálovou sérii na 1:1

Finále zámořské basketbalové NBA je srovnané na 1:1 na zápasy. Ve druhém duelu domácí hráči Golden State nedali Bostonu Celtics absolutně žádnou šanci a vyhráli 107:88. Stephen Curry nastřílel 29 bodů.

Do první čtvrtiny vstoupili lépe hosté z Bostonu a v průběhu úvodních 12 minut se dostali do devítibodového vedení. Jenže Warriors zapnuli a do první sirény otočili skóre.

I ve druhé části bylo skóre poměrně vyrovnané a ve vedení se oba celky střídaly. Po poločase tak vedli domácí basketbalisté o pouhé dva body. Vše rozhodla třetí čtvrtina, ve které hráči Golden State odskočili do klíčového trháku o 23 bodů.

​V poslední části už si domácí vedení pohlídali a nakonec vyhráli 107:88. Finálovou sérii tak srovnali na 1:1 na zápasy. Hvězda Golden State Stephen Curry nasázel 29 bodů, ke kterým přidal 6 doskoků a 4 asistence.