Motorsport

Motoristická show na TN.cz, Nova Plus a Voyo. V akci budou tahače či Kolocová

Motoristická show na TN.cz, Nova Plus a Voyo. V akci budou tahače či Kolocová
Závod při mistrovství Evropy tahačů Zdroj: se souhlasem BUGGYRA Racing

Už o víkendu proběhnou závody evropského šampionátu tahačů a evropské série NASCAR, kde budou k vidění také čeští zástupci. Oba podniky pak můžete sledovat v přenosech, které poběží na webu TN.cz, Nova Plus a videoportálu Voyo.

Evropský šampionát tahačů se tento víkend koná na ikonické dráze v maďarském Hungaroringu. Jedná se o druhou zastávku v rámci letošního ME. V Maďarsku se pak představí také jezdci týmu Buggyra - Adam Lacko a Téo Calvet .

"Udělali jsme před sezonou velké změny na podvozku. Máme novou přední nápravu a kamion pěkně zatáčí. To by na Hungaroringu mohla být výhoda," vysvětluje Adam Lacko, jemuž se první závody v italském Misanu příliš nepovedly.

Související obsah

​Tým Buggyra ZM Racing pak čeká také druhý podnik evropské série NASCAR s názvem EuroNASCAR. Závody se tentokrát pojedou v britském Brands Hatch. Na trati se pak objeví také Aliyyah Kolocová, která při premiéře ve Valencii předváděla zajímavé výkony.

"Do Brands Hatch se moc těším. Je to slavná trať a nás čeká její zajímavá kratší verze. V EuroNASCAR musíte být pořád ve střehu, protože na vás pořád někdo dotírá a také chcete sami postoupit dopředu. Ráda bych zlepšila hlavně kvalifikaci, abych měla do závodů lepší výchozí pozici," říká Aliyyah Kolocová. Její dvojče Yasmeen se pak kvůli zranění zatím nemůže na okruhy vrátit.

Závody na mistrovství Evropy tahačů (FIA ETRC) i evropské série NASCAR (EuroNASCAR) můžete po celý víkend sledovat živě na webu TN.cz, Nova Plus a portálu Voyo. Záznam pak poběží v týdnu na stanici Nova Sport.

Sobota:

11:40 – 12:25     FIA ETRC                            

14:25 – 15:25    EURONASCAR PRO         

17:35 – 18:30    EURONASCAR 2              

19:00 – 19:50     FIA ETRC                         

Neděle:

12:40 – 13:35     FIA ETRC                            

14:50 – 15:50    EURONASCAR PRO       

15:20 – 16:10     FIA ETRC                    

17:20 – 18:15    EURONASCAR 2             

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události