MMA

Poslední překážka splněna! Procházka den před zápasem splnil váhový limit

Je odváženo! Jiří Procházka v Singapuru s přehledem splnil váhový limit polotěžké váhy do 93 kg, stejně tak šampion Glover Teixeira. Už nic nebrání prvnímu titulovému zápasu v UFC s českými barvami.

Chvíle, na kterou české MMA dlouho čeká, je tu. Jiří Procházka se v neděli ráno utká s Gloverem Teixeirou o titul UFC šampiona. V pátek čekala na zápasníky poslední překážka, a to splnit váhový limit.

Teixeira s Procházkou přišli na řadu jako poslední. Vzhledem k titulovému zápasu nesměli přesáhnout kategorii ani o běžnou toleranci půl kilogramu. Český bijec, který si dlouhodobě udržuje váhu jen lehce přes limit 93 kg, však bez problémů poslední povinnost splnil. A stejně tak šampion. "Cítím se skvěle, jsem připravený a teď je to tu. Jsem připravený to ukázat," řekl Procházka na pódiu a diváci mu odpověděli bouřlivým jásotem.

"Já jsem vždy připraven na válku a zítra to bude válka. On mi titul nesebere," kontroval šampion polotěžké váhy Glover Teixeira. Váhový limit muší váhy splnily i obě aktérky hlavního předzápasu, tedy šampionka Valentina Ševčenková a Taila Santosová. 

Související obsah

Výsledky vážení hlavní karty UFC 275:

Glover Teixeira (92,9 kg) vs. Jiří Procházka (92,9 kg) – o titul polotěžké váhy

Valentina Ševčenková (56,4 kg) vs. Taila Sanosová (56,9 kg) – o titul muší váhy

Zhang Weili (52,6 kg) vs. Joanna Jedrzejczyková (52,6 kg) – muší váha

Andre Fialho (77,3 kg) vs. Manel Kape (77,3 kg) – muší váha

Jack Della Maddalena (77,3 kg) vs. Ramazan Emeev (77,5 kg) – velterová váha

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události