Fotbal

Ošklivé zranění hvězdy Bundesligy. Po skoku do vody přijde o varle

Ošklivé zranění hvězdy Bundesligy. Po skoku do vody přijde o varle
Bývalý fotbalista Thorsten Legat. Zdroj: Profimedia.cz

Bývalá hvězda fotbalové Bundesligy se musí popasovat s vážným zdravotním problémem. Thorsten Legat, který svého času patřil mezi opory Brém, si totiž při skoku do vody během natáčení televizního pořadu poranil intimní partie a musí na operaci. Třiapadesátiletý Němec tak přijde o varle, jež mu lékaři musí odstranit.

S Brémami se radoval z titulu v Bundeslize a pozvedl nad hlavu pohár pro vítěze Německého poháru i Superpoháru. Po konci hráčské kariéry se věnoval trénování a objevil se i v několika televizních show. Poslední natáčení se ale Thorstenu Legatovi stalo osudným. 

Třiapadesátiletý bývalý středopolař se totiž zranil při cvičném seskoku do vody, který absolvoval během natáčení pro stanici RTL. "Ošklivě jsem spadl do vody. Šourek mi nabobtnal jako balon a já jsem si myslel, že mi roste třetí varle. Byl jsem šokovaný a rozrušený," popsal situaci podle listu The Sun.

Související obsah

​Zranění bylo tak vážné, že lékaři museli naplánovat operaci a odstranění poraněného varlete. "Varle si nechám odstranit v polovině srpna a nasadit si implantát. Co se týče funkčnosti, pořád bych mohl být otcem. Ale nepřemýšlím o tom, už mám dva úžasné syny," řekl Legat, který během úspěšné kariéry oblékal kromě Brém také dres Bochumi, Stuttgartu, Frankfurtu či Schalke 04.

​Českého reprezentanta Patrika Schicka letos také zastavilo zranění. Rozpovídal se nejen o něm, ale i o výhře v anketě Fotbalista roku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události