MMA

MMA, nebo Lela? Když nebudu šampion, svatbu potřetí odložím, má jasno Vémola

Českého MMA zápasníka Karlose "Terminátora" Vémolu čeká 23. července souboj o titul v Oktagonu ve váze do 93 kg. Soupeřem mu bude srbský bojovník Aleksandar Ilič. Vémola si nepřipouští nic jiného než vítězství. Kromě samotného pásu má navíc motivaci navíc, jelikož o pět dní později jej čeká svatba, a pokud nevyhraje, tak radovánky odloží. O sňatku s Lelou, blížícím se zápase a plánech v MMA promluvil v pravidelném pořadu o bojových sportech K. O. magazín.

Karlose Vémolu čekají v červenci dvě velké životní události. Nebo možná jenom jedna. Vše záleží na tom, jestli 23. června dokáže porazit na pražské Štvanici srbského soupeře Aleksandara Iliče. Pokud ano, řekne Ano své dlouholeté partnerce Lele Ceterové. "Svatba už měla být loni, ale byl jsem zraněný a své ženě jsem slíbil, že než se ožením, tak budu šampion. Musel jsem to odložit. Nejdřív zápas a pás a potom teprve svatba," řekl bez nadsázky v pořadu K.O. magazín.

Svatební radovánky by přitom měly následovat už pět dní po titulovém zápase. "Pár dní před tím musím urvat pás a pak začít organizovat svatbu. Za pět dní to budu muset všechno zorganizovat," uvědomuje si Vémola, který už má alespoň zarezervované místo svatby. A jak si svůj šťastný den představuje? "Chci takovou normální menší svatbu. Nesmí tam chybět kolotoče, lvi a takovéto světské věci, které mám rád," směje se známý MMA zápasník, který na veselku pozve okolo 250 lidí. 

Související obsah

​Nyní se ale plně soustředí na svůj zápas s Aleksandarem Iličem. "Paní to se mnou nemá jednoduché. Když jsem v těch extrémních dietách, tak si musí zamykat jídlo v šatníku, má jídlo v lednici pro sebe a pro děti, protože já to doma nemůžu mít. Já doma mám jen to, co můžu říct. To znamená vodu, kuřecí prsa a rýži," vysvětluje Vémola.

A co by bylo se svatbou, kdyby se za necelé tři týdny nestal šampionem? "O variantě, že bych nebyl šampion, jsem nepřemýšlel. Kdybych se třeba zranil těsně před zápasem, tak by se svatba musela udělat příští rok, a to už by žena neměla úplně radost. Do třetice všeho dobrého. Já myslím, že Lela je teď můj největší fanoušek, aby se to neodkládalo," směje se Vémola, který byl prvním Čechem, jenž zápasil v prestižní organizaci UFC.

Související obsah

​Svého soupeře z Oktagonu ale rozhodně nechce podcenit. "Nechápu, proč je podceňovaný. Má za sebou skvělé bitvy. Porazil Janikowského, který je oproti mě pan wrestler. Kurz, jaký na něj je, se mi zdá malinko mimo mísu. Já ho samozřejmě nepodceňuju. Jsem rád, že Oktagon sehnal takhle kvalitního soupeře," říká Vémola. Co ještě dalšího prozradil, se můžete podívat na videu pod titulkem tohoto článku.  

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události