Tenis

Ochranka na Wimbledonu se porvala před zraky diváků. Důvod je absurdní

Ochranka na Wimbledonu se porvala před zraky diváků. Důvod je absurdní
Ilustrační foto: kurty na Wimbledonu stráží ochranka Zdroj: profimedia.cz

Diváci slavného turnaje v pátek kromě tenisu sledovali i ostudnou potyčku tamní ochranky. Tři její členové se do sebe pustili a musela je zadržet policie. A důvod? Příliš dlouhá pauza.

Tři členové ochranky Knights Group Security, která dohlíží na bezpečnost Wimbledonu, se minulý pátek porvali před kurtem číslo dva během obědové pauzy. Rozbuškou údajně mělo být pracovní nasazení jednoho z tria. Jeho kolegovi se nelíbilo, že si dotyčný vzal tříhodinovou pauzu a že místo kontaktování supervizora se do opozdilce pustil.

Rvačka se odehrála přímo před zraky šokovaných diváků, kteří přivolali policii. Všichni tři členové ochranky byli zadrženi, následně propuštěni na kauci a na konci července je čeká soudní slyšení. V potyčce nedošlo ke zranění.

Podle výpovědi svědků jeden z přihlížejících, který netušil, kdo se pere, řval: "Zavolejte ochranku.

Související obsah

​Třetí grandslam sezony pokračuje semifinálovými koly. Na okruhu WTA se utká Jabeurová s Mariaovou a Kazachstánka Rybakinová s Halepovou. V pátek se o vstupenku do finále střetne Djokovič s domácím Norriem a Nick Kyrgios by měl čelit Rafaelu Nadalovi. Španěl však po bitvě s Fritzem, jež trvala 4,5 hodiny, zvažuje kvůli zranění odstoupení z turnaje.

Podívejte se na prostory slavného Wimbledonu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události