Češi zářili za Jakartu. Kúdela i Krmenčík dali gól, přidali také asistence

Michael Krmenčík | Zdroj: Profimedia.cz

Ondřej Kúdela a Michael Krmenčík se poprvé představili v dresu Persija Jakarta, kam oba v létě přestoupili. V přípravném zápase je sledovaly tisíce lidí, oba bývalí hráči pražské Slavie dali jednu branku a přidali také po jedné asistenci.

Michael Krmenčík a Ondřej Kúdela naskočili do exotického angažmá v Jakartě naprosto výborně. V bouřlivé atmosféře se na domácím hřišti potkali s RANS Nusantara a právě čeští internacionálové byli v utkání výrazně vidět.

Někdejší útočník Plzně, Brugg, PAOKu a naposledy pražské Slavie si otevřel gólový účet již v sedmé minutě. Krmenčík dostal za obranu míč a šel sám na brankáře, kterého překonal zakončením nártem po zemi. V prvním poločase připravil ještě gól pro Behrense, který dával na 2:1.

Na záznam utkání se můžete podívat zde:

Třetí gól dal opět Behrens, nádherným pasem přes polovinu hřiště jej našel Ondřej Kúdela. Německý střelec zakončením ke vzdálenější tyčce nedal brankáři soupeře jedinou šanci. Kúdela si sice na začátku druhého poločasu dal vlastní branku, ale reputaci napravil proměněnou penaltou na 4:2.

Následně byli češti fotbalisté vystřídáni a duel nedokončili. Šlo o přípravné utkání, na kterém ale byla opravdu velká návštěva a hráči si duelu užívali, jakoby šlo o normální ligové utkání. Indonéská nejvyšší soutěž startuje příští týden, Persija začíná na hřišti Bali United.

Bývalý klub Michaela Krmenčíka a Ondřeje Kúdely představil v týdnu novou identitu: