MMA

UFC "otesánek" na váze překvapil! Po splnění limitu vystrčil zadek

Paddy Pimblett se už den před UFC Fight Night v Londýně postaral o show. Po splnění limitu lehké váhy přímo na pódiu vystrčil na své odpůrce zadek.

Málokterý UFC nováček v poslední době baví tak, jako to dělá charismatický blonďák Paddy The Baddy (18-3). Srdce fanoušků si v kleci získal dvěma ukončeními hned v prvním kole a mimo zápasy baví svým apetitem. 27letý rodák z Liverpoolu zkrátka rád jí a mimo tréninkový kemp lze jen těžko uvěřit, že tenhle chlapík zápasí v kategorii do 70 kg.

Hned po poslední výhře se na tiskovce ládoval pizzou a následně dokázal sníst téměř 11 tisíc kalorií za den. Tři měsíce před nadcházejícím duelem vážil 93 kg, což je váhový limit Jiřího Procházky. Jenže Pimblett je profesionál a díky striktní dietě a tréninku se vrátil ke své váze. Na poslední dny si nechal na vypocení už jen něco kolem čtyř kil a v pátek v dopoledních hodinách navážil 70,7 kg.

Související obsah

​Vyrýsovaný s jen pár gramy tuku hned na pódiu promluvil ke svým hejtrům: "Pro všechny, kdo mě nazývali tlusťochem (původní výrok – fat shaming) a tvrdili, že nesplním váhu a odstoupím – polibte mi zadek." A svá slova doprovodil gestem – stáhl si trenky a na kamery ukázal své pozadí.

Pimbletta v sobotu čeká už třetí zápas v UFC. Opět v rodné Anglii před zraky domácích fanoušků se utká s Američanem Jordanem Leavittem (10-1). Na prelims se představí také Slovák Lajoš Klein (18-4), který se utká s Masonem Jonesem (11-1-1NC). Hlavní kartu pak zakončí klání těžkých vah mezi Curtisem Blaydesem (16-3-1NC) a domácím Tomem Aspinallem (12-2).

Shazováním váhy proslul také Karlos Vémola. Terminátor byl nedávno hostem v K. O. magazínu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události