MMA

Dana White reaguje na Procházkovu výzvu o odvetu. Moc se mi to líbí, říká

Dana White reaguje na Procházkovu výzvu o odvetu. Moc se mi to líbí, říká
UFC prezident Dana White Zdroj: Profimedia.cz

Stále není jasné, proti komu bude Jiří Procházka obhajovat titul UFC v polotěžké váze. Stále jsou ve hře čtyři jména – Teixeira, Blachowicz, Smith a Ankalaev. Sám Procházka by chtěl odvetu s 42letým Brazilcem. A zápas je možná o něco blíž. Tento nápad se totiž líbí prezidentovi UFC Danu Whiteovi.

Hodně se mluvilo o tom, že by si to Procházka mohl rozdat s Janem Blachowiczem. Polský chasník sám říkal, že by šlo o největší evropský zápas. Jenže Procházka si řekl o odvetu s Teixeirou, kde by chtěl odčinit svůj výkon z prvního zápasu. 

"Učinil jsem rozhodnutí ohledně mého dalšího zápasu. Chci v dalším souboji zápasit s Gloverem Teixeirou. Není to proto, že to bude další velký zápas, ale mám jeden jasný důvod. Můj výkon v prvním souboji byl špatný. Nyní vám chci ukázat, proč jsem šampion. Jasně a nezpochybnitelně. Myslím si, že Glover si odvetu zaslouží. Tady je moje nabídka. Ukážu vám, proč jsem šampion," napsal na svůj instagramový profil Procházka.

Související obsah

​A odveta je nyní o něco blíž, jelikož se zamlouvá i prezidentovi UFC Danu Whiteovi. "Upřímně, moc se nám nápad odvety Procházka vs. Teixeira 2 líbí. Chovám k Jiřímu obrovský respekt, protože má za sebou doslova válku s někým, jako je Glover Teixeira, a i tak stejně řekne, že by chtěl odvetu. Nemůžu říct, že se mi tenhle nápad a přístup líbí, já to sakra miluju. Miluju, když tohle v sobě bojovník má. Takže uvidíme, jak to nakonec dopadne, ale ano, miluju to," prozradil pro Yahoo Sports White.

Samozřejmě na definitivní rozhodnutí si ještě budeme muset počkat a není ani jasné, že se tito dva borci opět střetnou. Rozhodnutí může ovlivnit noční souboj na UFC 277, kde se střetne Magomed Ankalaev a Anthony Smith.

Jiří Procházka se s pásem šampiona ukázal na náměstí v Brně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události