Fotbal

Lewandowského vítaly tisíce fanoušků. Hráč pak předvedl triky à la Ronaldinho

Fotbalista Robert Lewandowski má za sebou oficiální představení na slavném Camp Nou. Polského kanonýra si na ikonickém stadionu Barcelony nenechalo ujít hned 60 tisíc diváků. 33letý hráč se pak odvděčil fotbalovými parádičkami. A rázem dostal přezdívku "Lewandinho".

Tak takhle velkolepé představení Robert Lewandowski asi nečekal. 33letý polský fotbalista se objevil na stadionu Camp Nou, kde mu tleskalo hned 60 tisíc příznivců katalánského velkoklubu. 

"Nebylo to snadné, ale teď už jsem tady. Jako hráč Barcelony cítím velkou hrdost. Moc děkuji," vzkázal Lewandowski do mikrofonu. Následně bývalý hráč Bayernu ukázal, že si s míčem opravdu rozumí. Nejdříve předvedl pár hlaviček, následně s balónem zase vykouzlil pár efektních nožiček.  

Související obsah

Kapitán polské reprezentace pak měl na zádech číslo 9, které mu z nařízení klubu přenechal Memphis Depay. "Bylo to v zájmu klubu, a to kvůli hráčově image a publicitě. Memphis to pochopil a patří mu respekt," vysvětlil tento krok prezident Barcelony Joan Laporta. 

Související obsah

​Robert Lewandowski strávil v Bayernu osm let, během nichž získal osm ligových titulů. Do Barcelony přišel letos v létě a Katalánci za něj neváhali vysázet hned 50 milionů eur (cca 1,23 miliardy korun).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události