Další sporty

Nečekané trable atleta, při běhu mu vypadávalo přirození. Skončil poslední

Nečekané trable atleta, při běhu mu vypadávalo přirození. Skončil poslední
atletika - ilustrační fotografie Zdroj: profimedia.cz

Tak na tenhle závod italský desetibojař Alberto Nonino asi nezapomene. 18letý atlet měl při běhu na 400 metrů na juniorském mistrovství světa nečekané problémy, když mu z trenýrek vypadávalo přirození.

Alberto Nonino sice nepatřil v běhu na 400 metrů mezi favority, přesto toužil zaběhnout co nejlepší výsledek, který by mu přinesl pořádný počet bodů do soutěže desetibojařů. 

Jenže v rozběhu se mu přihodila vskutku bizarní věc. Italský atlet vystartoval a hned od prvních metrů musel řešit nečekané problémy, když mu z trenýrek začalo vypadávat přirození.  

Nonino rychle zareagoval a v plném sprintu si začal své "náčiní" schovávat zpátky, jenže to ho stálo drahocenný čas. 18letý desetibojař tak sice do poslední zatáčky nabíhal ještě jako první, ale nakonec se propadl až na poslední místo. 

Související obsah

​Alberto Nonino celkově skončil na juniorském mistrovství světa v Cali na 15. místě, když si v desetibojařské soutěži vybojoval 7 054 bodů. Tato příhoda ho ale bude pronásledovat dlouhou dobu. "Snažím se tomu teď smát, ale hned po závodě jsem se cítil hrozně," vzkázal Ital svým fanouškům na sociálních sítích. 

Zuzana Hejnová letos na jaře oficiálně ukončila kariéru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události