MMA

Nejstarší tuzemská MMA organizace po změně majitele oznámila první turnaje

Nejstarší tuzemská MMA organizace po změně majitele oznámila první turnaje
Grafika ke galavečeru GCF 65 v Příbrami Zdroj: se svolením Booking Agency

Nejstarší tuzemská MMA organizace GCF po změně vlastníka ohlásila první dva plánované galavečery. Novou éru zahájí 3. září turnajem GCF 65 v Příbrami. Následovat bude 9. října GCF 66 v Olomouci. Nový promotér organizace Vladimír Kadlec ale nevyloučil, že se do konce letošního roku odehrají ještě další dvě akce.

"Od chvíle, kdy jsme oznámili, že přebíráme značku GCF, tak vypuknul skutečný blázinec. Neustále mi někdo volá a píše, máme skvělé reakce od fanoušků. Na instagramu jsme za pár dní získali 20 tisíc sledujících. Chceme posunout tuzemské MMA zase o trochu dál, chceme pomoct českým talentům, aby se staly úspěšnými profi zápasníky. A hlavně se u toho všeho chceme dobře bavit. Sledujte GCF – bude to stát za to," říká nový spolumajitel, promotér a známý youtuber Vladimír Kadlec.

Kadlec, Radovan Hypš, Matěj Kretík a Josef Koukolíček převzali GCF od Michala Hamršmída. První akce pod novým vedením proběhne v Příbrami a chystané gala už má první taháky. "Hlavní zápas bude mít Viktor Pavlíček. Dále se představí místní borec Jakub Šindelář. Další zajímavá jména a zápasy budeme postupně oznamovat," informoval Kadlec.

Viktor Pavlíček bude zápasit na GCF 65 Zdroj: se svolení Booking Agency

Těžká váha Viktor Pavlíček na půdě GCF odzápasil všechny své profesionální zápasy. V kleci se představil celkem čtyřikrát a pokaždé odešel jako vítěz. Všechny své zápasy navíc ukončil před limitem. Naposledy bojoval v říjnu 2018, kdy v prvním kole zastavil Milana Vrbiče.

​V říjnu bude následovat turnaj v Olomouci, kde se GCF odehraje v místním hotelu Clarion. "Turnaj tam pořádá náš partner, který zde GCF pořádal už několikrát v minulosti, a turnaj bude spíše pod jeho taktovkou. Jména z fight card budeme zveřejňovat postupně, ale věřím, že naši fanoušci budou nadšení. Chceme se držet naší filosofie a dávat šance mladým nadějným zápasníkům. Další večery v tomto roce možná oznámíme později, protože jednání stále probíhají. Nejvíce změn a novinek ale chystáme až v roce 2023," říká promotér.

Diváci televize Nova budou moci oba oznámené galavečery i budoucí akce GCF sledovat živě na Nova Sport 2 a Voyo.

Tomasz Romanowski na KSW 72 doručil tvrdé ukončení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události