MMA

GCF ukáže talenty i zkušené MMA borce, sledujte na Nova Sport a Voyo

GCF ukáže talenty i zkušené MMA borce, sledujte na Nova Sport a Voyo
Grafika ke galavečeru GCF 65 v Příbrami Zdroj: se svolením Booking Agency

Už v sobotu bude mít obnovenou premiéru MMA galavečer s názvem GCF 65. Akce se uskuteční v Příbrami a diváci ji mohou sledovat v přímém přenosu na Nova Sport 2 a Voyo.

V novém GFC se představí v jednom z hlavních zápasů Jakub Šindelář, jenž se střetne s Litevcem Mantasem Selvenisem. Dále se můžete těšit na zkušeného Martina Horského, který v těžké váze vyzve srbského fightera Milana Simonoviče. 

Organizaci GFC, kterou převzala nová majitelská struktura v čele s youtuberem Vladimírem Kadlecem, si také zakládá na tom, že chce dávat příležitosti mladým MMA talentům. "Jsme profi organizace, která zaštituje i ty mladé. A my jim chceme pomoci s přechodem do profi, mohou být u nás a vyzápasit se. Udělat si jméno. Jsme pro ně takový přechodný můstek tam, kde by chtěli být," vysvětlil Kadlec.

Související obsah

​​Jedním z příkladů je například účast 19letého Marcela Máši, jenž bude zápasit s Vojtěchem Kholem. "Jeho příběh je neskutečný. Vyrůstal v dětském domově, pak u pěstounů, ale ani ti nebyli ideální. On miloval bojové sporty, a dokonce na něj dělali posudky, že je agresivní a nebezpečný pro okolí. Jedna z vychovatelek v něm však viděla potenciál a dala ho na MMA. On bude jeden z velkých talentů a představí se v Příbrami. Ten kluk nemá nic, jen MMA. I on říká, že MMA je jeho celý život," představil Vladimír Kadlec jednoho ze zápasníků ve Snídani s Novou. 

Galavečer GCF 65 můžete sledovat od 18:00 na Nova Sport 2 a Voyo

Podívejte se na rozhovor s promotérem GCF Vladimírem Kadlecem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události