Suverénní Bayern je nadále stoprocentní. Proti Wolfsburgu rozhodl v první půli

Fotbalisté Bayernu Mnichov jsou v nové sezoně i nadále stoprocentní. Ve druhém kole Bundesligy porazili Wolfsburg 2:0, když o výhře rozhodli už v prvním poločase. Díky výhře se vrátil o skóre do čela tabulky. Ve druhém nedělním utkání Union Berlín pouze remizoval s Mohučí 0:0.

Bayern Mnichov zahájil novou sezonu ve velkém stylu. V Superpoháru proti Lipsku a prvním kole na hřišti Frankfurtu nastřílel dohromady jedenáct branek. Dalším na řadě byl v neděli Wolfsburg, jenž na úvod německé ligy remizoval s Brémami 2:2.

Do první vážnější šance se ale překvapivě dostali domácí. Svanberg v páté minutě centrem našel Wimmera, který zakončoval hlavičkou a trefil Daviese, od kterého se míč odrazil do tyče a do zámezí. Ve 20. minutě pak Bayern poprvé skóroval, ale Maného gól sudí nakonec neuznal, protože se senegalský křídelník nacházel v ofsajdu.

​Regulérního gólu se domácí dočkali ve 33. minutě. Davies se prohnal okolo čtyř hráčů hostí, předal míč Mullerovi, jenž přihrál Musialovi, a ten se vymanil ze sevření dvou bránicích hráčů a povedenou střelou za vápnem poslal Bayern do vedení. Druhý gól přidal obhájce titulu ještě do přestávky díky Mullerovi, který tečoval Kimmichovu střelu do protipohybu bezmocného Casteelse.

Po hodině hry mohl jít Bayern do vedení už o tři góly, ale Upamecanův gól nebyl uznán, protože se jeho spoluhráč Musiala nacházel v průběhu akce v ofsajdu. V 69. minutě se dostal do další šance Mané, ale hlavou v pádu zamířil těsně vedle. O tři minuty později se fanoušci domácích radovali z gólu marně, protože Maného zásah hlavou byl opět neuznán pro ofsajd. Ve zbytku zápasu si Bayern vítězství v klidu pohlídal a vyhrál 2:0, díky čemuž se vrátil do čela tabulky.