Další sporty

Ukrajinec Usyk je před titulovou bitvou naladěn. Přišel v kroji a zazpíval

Již o víkendu se v Saúdské Arábii proti sobě v ringu postaví Oleksandr Usyk a Anthony Joshua, v sázce jsou tituly čtyř různých organizací, které drží právě ukrajinský zápasník. Ten měl před staredownem velmi dobrou náladu. Přišel v kroji a následně také zazpíval.

Oleksandr Usyk si za poslední rok prošel velkým počtem událostí. Před rokem porazil Anthonyho Joshuu před domácím publikem a získal tak několik titulů různých boxerských organizací. Následně vypukla v jeho zemi válka a Usyk musel v prvních dnech bránit. Poté se ale vydal do Česka a pokračoval v přípravě na obhajobu. 

Ta jej čeká již o víkendu v jihozápadní Asii na stadionu King Abdullah Sports City, jeho soupeřem bude podruhé za sebou britský zápasník Anthony Joshua. Během středy proběhl staredown a tisková konference, kam přišel Oleksandr Usyk v kroji a poté dokonce zazpíval. 

Související obsah

Na počest své rodné zemi zazpíval písničku Oy U Luzi Chervona Kalyna, která vzdává hold Ukrajině a opěvuje jí. Po vpadnutí ruských vojsk se folklórní skladba stala známou na internetu, nyní s ní přišel právě Usyk, který je jedním z nejznámějších sportovců z Ukrajiny.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události