Další sporty

Basketbalovou repre čeká přípravný turnaj. Sledujte ho živě na Nova Sport

V pátek začíná v německém Hamburku basketbalový turnaj DBB Superpohár, který je zároveň přípravou na blížící se EuroBasket. Turnaje se mimo české reprezentace zúčastní Německo, Srbsko a Itálie. Kompletní program můžete sledovat živě na stanicích Nova Sport a Voyo.

"Máme tu špičkové soupeře, kteří ze Supercupu udělají skutečný vrchol. Barclays Arena určitě nabídne to správné zázemí pro akci, na kterou se všichni velmi těšíme," říká viceprezident DBB Armin Andres. A fanoušci se mají opravdu na co těšit. Kromě české reprezentace se v Hamburku představí domácí Německo, olympijští účastníci z Itálie a největší favorité na zisk evropského titulu Srbsko.

Turnaj startuje v pátek v 18 hodin soubojem mezi Itálií a Srbskem. Ve 20:30 pak půjdou poprvé do boje i svěřenci Ronena Ginzburga, na které čeká domácí reprezentace. Semifinálové duely budete moct sledovat živě na Nova Sport 2 a Voyo.

Plán vysílání DBB Supercupu Zdroj: Nova Sport

​Vyvrcholení dvoudenního klání bude v sobotu, kdy se střetnou dva poražené týmy a dva vítězné. Utkání o bronz začíná v 16 hodin a v 18:25 vypukne finále. Tentokrát vše živě na Nova Sport 1 a Voyo.

Související obsah

​Češi mají za sebou první dva přípravné zápasy v Pardubicích. Nejprve porazili Bulharsko 96:60 a poté si poradili i s Chorvaty 95:83. Samotné mistrovství Evropy, které bude hostit i pražská O2 arena, začíná pro českou reprezentaci v pátek 2. září soubojem s Polskem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události