Fotbal

Lewandowskému ukradli hodinky za 1,7 milionu korun. Zloděj mu je strhl z ruky

Lewandowskému ukradli hodinky za 1,7 milionu korun. Zloděj mu je strhl z ruky
Robert Lewandowski Zdroj: Profimedia

Polský fotbalista Robert Lewandowski si v Barceloně prožil nepříjemnou zkušenost. Během fotografování s fanoušky mu posádka projíždějícího auta ukradla z ruky hodinky v hodnotě 70 tisíc eur (1,7 milionu korun). O chvíli později byl ale zloděj policií dopaden.

Takový začátek angažmá v Barceloně si Robert Lewandowski rozhodně nepředstavoval. Nejenže v prvním ostrém zápase proti Rayo Vallecano nevstřelil gól a jeho Barcelona doma pouze remizovala 0:0, ale nepříjemný zážitek si prožil i mimo hřiště. Když se po cestě na trénink fotil s nadšenými fanoušky, přibrzdilo v jeho blízkosti auto a jeden z mužů sedících uvnitř mu z ruky strhnul hodinky, se kterými následně ujel. 

Lewandowski se marně pokoušel zloděje stíhat, ale vše nakonec dobře dopadlo. O chvíli později zločince chytla místní policie, tudíž polský superstřelec o svou cennost v hodnotě 1,7 milionu korun nepřišel. Nebylo to ale poprvé, co měl španělský velkoklub potíže s bezpečností u vchodu na tréninkové hřiště. Nedávno si hráči stěžovali na fanoušky, kteří zde natáčeli kaskadérské kousky na sociální síť TikTok. 

Související obsah

​Po poslední negativní zkušenosti s Lewandowského hodinkami se vedení Barcelony rozhodlo, že udělá další změny v zabezpečení, aby se podobným nepříjemným událostem v budoucnosti předcházelo. 

Barcelona na úvod sezony pouze remizovala s Rayo Vallecano. Podívejte se na sestřih:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události