Fotbal

Tuchel a Conte znají tresty za divokou potyčku, hůře dopadl kouč Chelsea

Tuchel a Conte znají tresty za divokou potyčku, hůře dopadl kouč Chelsea
Trenér Thomas Tuchel (vlevo) a Antonio Conte (vpravo) Zdroj: profimedia.cz

Trenéři Thomas Tuchel a Antonio Conte už znají tresty za potyčku z ligového duelu v Premier League mezi Chelsea a Tottenhamem. Kouč Blues musí zaplatit 35 tisíc liber a dostal podmíněný trest na jeden zápas, to trenér Spurs vyvázl s pokutou 15 tisíc liber (437 tisíc korun).

Divoký víkendový zápas mezi Chelsea a Tottenhamem nabídl čtyři branky a také potyčku mezi trenéry obou londýnských celků. Ti měli rozepři už v průběhu utkání, následně oba dostali červenou kartu po konci duelu, když si podávali ruce a došlo k další ostré výměně názorů. 

Oba trenéři nyní také znají tresty, které jim udělila Anglická fotbalová asociace. Thomas Tuchel si vyslechl tvrdší verdikt. Německý kouč ve službách Chelsea totiž musí zaplatit pokutu 35 tisíc liber (cca 1 milion korun), navíc dostal podmíněný trest na jeden zápas, kdy nebude moci na lavičku svého týmu. Vedení Blues ale využilo možnosti trest prozatím pozastavit a zvažuje odvolání. 

Související obsah

​Naopak italský trenér Antonio Conte, který vede Tottenham, dostal pouze peněžitý trest v hodnotě 15 tisíc liber (cca 435 tisíc korun). 

Související obsah

To anglický Liverpool dokázal hned zkraje sezony získat první trofej, když vyhrál Community Shield:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události