Benfika si pohlídala odvetu proti Dynamu, do LM postupuje i Maccabi

Fotbalisté Benfiky Lisabon zvládli s přehledem odvetu proti Dynamu Kyjev a po výhře 3:0 postupují do základní skupiny Ligy mistrů. Slaví také Maccabi Haifa, která prohrávala už 0:2, nicméně nakonec uhrála remízu, která jim stačila na postup do milionářské soutěže.

Benfika potvrzovala roli favorita od úvodu utkání. Dopředu ji táhl také dvougólový náskok z prvního zápasu. První branku vstřelili Portugalci ve 27. minutě, kdy se prosadil velezkušený obránce Otamendi.

Následně před koncem prvního poločasu přidali domácí další dvě trefy a prakticky rozhodli odvetný duel. Nejdříve se prosadil Rafa Silva a následně také David Neres.