Fotbal

Plzeň odmítla Ronalda. Fanoušci Viktorie reagují na postup nadšeně i s humorem

Plzeň odmítla Ronalda. Fanoušci Viktorie reagují na postup nadšeně i s humorem
Fanoušci Plzně se společně s hráči radují z gólu. | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalová Plzeň je po postupu do základní skupiny Ligy mistrů ve velké euforii. Radují se nejen hráči a realizační tým, ale především fanoušci, kteří zasypali sociální sítě klubu pochvalnými komentáři. "Bomba, velká gratulace," psala většina příznivců. Objevila se ale i řada vtipů. Asi nejvíc pobavila koláž zprávy od hvězdného Cristiana Ronalda.

Zvítězili 2:1 a jakoby v hledišti odpálili granát. Hráči fotbalové Plzně potěšili své příznivce triumfem i postupem a na sociálních sítích se strhla mela. Fanoušci se totiž předháněli v tom, kdo viktoriánům lépe pogratuluje. "Je to tam, moc velká gratulace. Hodně štěstí do zbytku sezony," napsal jeden z nich. A přidali se i další, kteří nešetřili chválou.

"Jste borci, kluci. Gratuluji, bylo nádherné vás sledovat před vyprodanou Doosan Arénou. I když to byly nervy od začátku do konce," nechala se slyšet věrná fanynka, která důležitý duel sledovala přímo v ochozech. Nechyběly ani gratulace z různých koutů republiky, včetně příznivců největších rivalů ze Sparty či Slavie. 

Objevila se ale také řada vtípků komentující plzeňský postup. "Míša je frajer, hlavně ho zase necpěte do repre. Nechci se stěhovat," napsal na twitter parodický účet trenéra české reprezentace Jaroslava Šilhavého.

Související obsah

"To, co včera dokázala Plzeň, je pro mě osobně největší úspěch českého fotbalu posledních let. Michal Bílek je leader a pan Šádek opravdový kouzelník, nečekal bych a jel do Vegas," naznačil jeden z fanoušků, kam by vedení Plzně mělo při svých schopnostech zavítat.

Hodně pobavila i koláž z instagramu. Na ní je vidět zpráva z oficiálního účtu Cristiana Ronalda, který píše na sítě Plzně. Jeho "Hello!", tedy možný náznak budoucí konverzace, je ale ukončeno rázným "No," tedy slovem "ne" v angličtině. Vtip tak úsměvně poukazuje na to, že Plzeň je momentálně v takovém rozpoložení, že by jí jeden z nejlepších hráčů světa, jenž si hledá nové angažmá, byl spíš na obtíž. 

https://www.instagram.com/p/ChojPpSgV_d/?utm_source=ig_web_copy_link

​"Sparta to s vyhaslejma cizincema zkoušela taky a jak to dopadlo…," zamyslel se jeden z fotbalových příznivců. "Na lavičku dobrej, mohl by chodit místo Chorého, až nebude moct," smál se "Ronaldově nabídce" další. Všichni se tak shodli, že v nabitém kádru momentálně není ani pro takovou hvězdu místo.

Takhle si Plzeň zajistila postup do základní skupiny Ligy mistrů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události