Fotbal

Messi a spol. budou ve fialovém. Argentina představila další sadu dresů pro MS

Messi a spol. budou ve fialovém. Argentina představila další sadu dresů pro MS
Lionel Messi v dresu argentinské reprezentace. | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalisté Argentiny ukázali druhou variantu dresů, ve kterých budou hrát na mistrovství světa v Kataru. To se uskuteční letos na podzim a hráči jihoamerické země v něm budou zářit. Alespoň co se týče trikotů. Messi a spol. totiž kromě tradičních dresů v typických barvách obléknou i další sadu, která má fialovou barvu.

Argentina představila další sadu dresů pro světový šampionát ve fotbale, který se uskuteční na přelomu listopadu a prosince v Kataru. Kromě tradičních trikotů v modro-bílé barvě obléknou Messi a spol. další sadu, a to fialovou.

Hráči ji představili přibližně měsíc poté, co pózovali s prvním setem. Tmavě fialová barva se na jednotlivých dresech mísí se světle fialovými prvky a fialovými pruhy. Tyto barvy už si vyzkoušel nejen Lionel Messi, ale také Angel di María či Paulo Dybala. 

Design vyvolal u většiny fanoušků nadšení. "Wow," shodla se řada z nich. "Cool," napsali v komentářích další. Jiní se nechali slyšet, že v těchto dresech Argentina získá titul mistrů světa. 

Související obsah

​Našli se i tací, kteří zhodnotili i jiné trikoty. Jeden z fotbalových příznivců se nechal slyšet, že argentinské dresy nejsou špatné, ale ty portugalské jsou lepší. Další pochválil ty argentinské a zkritizoval belgické. Ve většině případů ale Argentina sklidila úspěch. 

V takových hotelech budou bydlet hráči během MS v Kataru:

TN.cz

MS ve fotbale on-line

Fotbalové mistrovství světa se letos koná v Kataru od 20. listopadu do 18. prosince. Na našem webu vám nabídneme veškeré aktuality, program turnaje i výsledky

Speciál ms ve fotbale 2022
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události