MMA

Ku**a úžasné! McGregor vychválil MMA trénink zakladatele Facebooku

Ku**a úžasné! McGregor vychválil MMA trénink zakladatele Facebooku
Zdroj: profimedia.cz

Spoluzakladatel Facebooku Mark Zuckerberg se dočkal velké pocty. Jeho trénink MMA totiž zahlédl bývalý šampion UFC Conor McGregor, který proslulého podnikatele vychválil do nebes. "Jo!!! Ku**a úžasné," řekl o jeho výkonu.

Zuckerberg začal trénovat MMA v době epidemie covidu-19 a podle listu The Sun se v podcastu Joea Rogana nechal slyšet, že ho tento sport opravdu baví. A to jak pasivně, tak aktivně.

"Moc rád sleduji například UFC, ale také tenhle sport rád provozuju. Mám k němu vztah. Od doby covidu jsem se dostal od surfování až k MMA," prohlásil spoluzakladatel Facebooku, jehož jmění se odhaduje takřka na 1,5 bilionu korun. 

Prozradil i to, jakým způsobem trénuje. "Od té doby, co se tomu věnuju, jsem s tím seznámil pár svých přátel. Trénujeme spolu a rádi spolu zápasíme. Je v tom určitá intenzita, která se mi líbí," uvedl. 

Nedávno si vyzkoušel zápasit i s nováčkem UFC Khaiem Wu a video umístil na sociální sítě. Nahrávku zhlédl také legendární MMA zápasník Conor McGregor, jenž Zuckerbergovi vysekl poklonu. "Jo!!! Ku**a úžasné, Marku!" pochválil osmatřicetiletého Američana. 

Související obsah

​Sama legenda MMA se postupně zotavila ze zlomeniny nohy, kterou utrpěla v červenci 2021 v zápase s Dustinem Poirierem, a už opět trénuje. Jestli se ještě vrátí do oktagonu, ale zatím není jisté. Jeho manažer už v červenci řekl, že letos to určitě nebude.

Takhle Conor McGregor pomáhal v zimě letošního roku své svěřenkyni z boje:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události