Po pádu přišla další facka. Zlín padl hned v úvodním zápase Chance ligy

Zlínští fanoušci | Zdroj: Profimedia

Hokejový Zlín v loňské sezoně spadl z Tipsport extraligy a před novou sezonou se netají tím, že by se chtěl ihned vrátit mezi hokejovou smetánku. Jenže v prvním kole Chance ligy dostali pořádnou facku. Na domácím stadionu prohrál s Kolínem 1:4.

Berani prohrávali od konce 18. minuty, kdy se prosadil krásnou tečí Kryštof Lang a Kašík neměl šanci reagovat. Ihned po změně stran to bylo o dvě branky. Nahození Petra Koukala si nešťastně do vlastní branky srazil Jiří Suhrada.

Po necelé půlhodině hodině vedl Kolín už 3:0. Hosté ujeli do přečíslení čtyř na jednoho a Nikovo zakončení si Kašík srazil mezi betony. V tu chvíli k němu dojel Lukáš Pajer a dorazil ho do sítě.

​Domácí ještě ve druhé třetině snížili, když se prosadil v přesilové hře Antnonín Honejsek. Jenže poslední slovo měl opět Kolín. Krásnou ranou od modré se trefil Jan Veselý a upravil tak skóre na konečných 4:1. Závěr zápasu už doprovázel hlasitý pískot domácích fanoušků, kterých na stadion Luďka Čajky dorazilo 2650.