Další sporty

Olympijská vítězka Samková se tajně vdala. Vzala si známého herce

Jméno Eva Samková už na startovním roštu neuvidíte. Snowboardcrossařka Eva Samková si ve čtvrtek vzala známého herce Marka Adamczyka, kterého mohou diváci znát například z detektivního seriálu Specialisté. Svatební veselka proběhla v Krkonoších, konkrétně v areálu horské boudy Dvoračky a horského hotelu Štumpovka. Olympijská medailistka po svém manželovi převezme i příjmení.

Eva Samková, nyní již Adamczyková, má za sebou divoké období. Kvůli nešťastně zlomeným kotníkům se nemohla zúčastnit letošní olympiády v Pekingu a připravovala se také na stání zkoušky na vysoké škole. Ve čtvrtek se dočkala další významné životní události. Po čtyřech letech vztahu se s hercem Markem Adamczykem vzali. 

Související obsah

​​"Úspěchy nedělá jméno, ale osoba. Moje maličkost odteď s hrdostí, láskou a radostí nosí příjmení Adamczyková," vzkázala známá sportovkyně ve svůj šťastný den. Veselku známý pár uspořádal v Krkonoších. "Samozřejmě, že je nám ctí. Dvoračky jsou krásné a odlehlé místo, kde mají svatby klid, tak se tomu ani moc nedivím. Nicméně na Dvoračkách snad proběhla jen oslava, o obřadu u nás nevím," řekl starosta horského městečka Petr Matyáš pro deník.cz

Eva Samková v minulosti kandidovala do komise sportovců Mezinárodního olympijského výboru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události