Hokej

Nožičky na bruslích? Jednička draftu válí na ledě s fotbalovým míčem

Nožičky na bruslích? Jednička draftu válí na ledě s fotbalovým míčem
Zdroj: Profimedia

Hokejový útočník Jack Hughes pobavil fanoušky a dal najevo, že by se neztratil ani na fotbalovém hřišti. Jednička draftu z roku 2019 totiž vzala balon a zkusila přímo na ledě nožičky. Hráči New Jersey Devils to šlo parádně a ukázal tím, že je všestranný.

Jako jedničce draftu z roku 2019 by to mělo jít Američanovi Jacku Hughesovi skvěle především na ledě. Jednadvacetiletý forvard ale teď ukázal, že si umí výborně poradit i s fotbalovým míčem. 

Hráč New Jersey Devils totiž oblékl dres s oblíbenou šestaosmdesátkou, vzal si výstroj a zkoušel přímo na ledě fotbalové nožičky. Na to, že měl na nohou brusle, mu to šlo náramně dobře. A ve chvíli, kdy to vypadalo, že mu míč uskočí, ho jednoduše dobruslil. 

Fanoušci se teď s nadsázkou ptají, co je to za kouzla a čáry, že mu něco takového na bruslích jde. Kdy je bude moci okouzlit i hokejovými dovednostmi, zatím není jisté. Na jaře si totiž poranil  koleno a nedohrál sezonu. 

Související obsah

​I podle hrátek s míčem to ale vypadá, že už se dostává zpět do formy. Na zdravotní problémy měl v NHL smůlu už v minulosti, léčil nespecifikované zranění v horní i dolní polovině těla a problém s ramenem. 

Za Devils loni naskočil do 49 utkání, ve kterých zaznamenal 56 bodů za 20 branek a 36 asistencí. 

Takhle se proti New Jersey na jaře dařilo Jakubu Voráčkovi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události