Fotbal

Drsný faul v Premier League. Bek Wolves zastavil hvězdu City kung-fu kopem

Drsný faul v Premier League. Bek Wolves zastavil hvězdu City kung-fu kopem
Nathan Collins vyfasoval v zápase se City červenou kartu Zdroj: Profimedia.cz

To se jen tak nevidí. Obránce Nathan Collins z týmu Wolves se v zápase proti Manchesteru City neukázal ve vůbec dobrém světle. Hned v prvním poločase totiž drsným faulem sejmul hostujícího Jacka Grealishe. Karatistický kop do břicha, který připomínal kung-fu, nezůstal bez odezvy. Irský hráč za něj vyinkasoval červenou kartu a musel do sprch.

Časomíra se v duelu 8. kola Premier League mezi Wolverhamptonem a Manchesterem City přehoupla přes 30. minutu, když u lajny došlo k pořádně třaskavé situaci. Domácí bek Nathan Collins totiž dost nevybíravě zfauloval soupeře ze Citizens Jacka Grealishe. 

Ten se okamžitě sesunul k zemi a držel se za břicho, kam ho Ir trefil kopačkou. Poté dokonce ukázal krvavé otisky, které mu obuv soupeře zanechala na kůži. Za karatistický kop do protivníka Collins od rozhodčího Taylora vyfasoval okamžitě červenou kartu a musel se jít zchladit do sprch.

Související obsah

​Zákrok se nelíbil ani fanouškům, kteří faul na sociálních sítích odsoudili. "Nejhorší červená karta, jakou jsem za celé roky viděl," napsal jeden z nich. "Smíšená bojová umění ve fotbale, pěkné," vyjádřil svůj názor další. "Vtipné na tom bylo, že si stěžoval na červenou kartu," glosoval s humorem jiný příznivec. 

Svému týmu navíc Collins vůbec nepomohl. Wolves se museli silnému Manchesteru bránit v deseti a nakonec padli 0:3.

Manchesteru City se v týdnu dařilo i v Lize mistrů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události