Na nedělní zápas proti AS Řím nebude brankář Atalanty Bergamo Juan Musso vzpomínat v nejlepším. Jeho tým sice vyhrál 1:0, ale on sám strávil na hřišti pouze necelých sedm minut. Po tvrdé srážce se spoluhráčem musel být okamžitě vystřídán. Následné vyšetření v nemocnici odhalilo několikanásobné zlomeniny v obličeji. Nyní je už po operaci.

Běžela teprve čtvrtá minuta utkání. Domácí záložník Bryan Cristante poslal z vlastní poloviny dlouhý centr směrem dopředu, po němž míč doletěl až do vápna Atalanty. Zde jej chtěl chytit nebo vyboxovat do bezpečí brankář Musso, ale podobný záměr měl i jeho spoluhráč z obrany Merih Demiral. Navzájem si nevšimli přítomnosti toho druhého a neštěstí bylo na světě. Oba hráči se srazili hlavami.

Stoper Atalanty z toho sice vyšel bez zranění, ale Musso už takové štěstí neměl. Musel být okamžitě vystřídán a převezen do nemocnice. Zde lékaři zjistili, že utrpěl zlomeninu pravé lícní kosti, očnice a čelisti. Následnou noc strávil v nemocnici a v pondělí podstoupil operaci. Jak dlouho bude argentinský brankář mimo hru, zatím není jasné.

​I bez jeho služeb ale dokázala Atalanta dovést utkání k cennému vítězství. Na hřišti AS Řím vyhrála 1:0, když o vítězství rozhodl ve 35. minutě Scalvini. Díky tomu se svěřenci trenéra Gasperiniho posunuli na druhé místo v tabulce, AS Řím je aktuálně šestý.