Hokej

Budeme vás věšet, burani. Zlínští fanoušci jsou po derby kritizováni

Budeme vás věšet, burani. Zlínští fanoušci jsou po derby kritizováni
Zlínští fanoušci | Zdroj: Profimedia

Hodně očekávané, sledované a rizikové bylo derby mezi Zlínem a Vsetínem, které se hrálo po patnácti letech v soutěžním duelu. Z výhry se nakonec radoval hostující Vsetín, který si ale musel "vyslechnout" opravdu hnusnou nadávku. Fanoušci Zlína ukázali choreo, kde Vsetínu přáli smrt a vzkázali jim, že je budou věšet.

Jde o největší tahák letošní Chance ligy. Fanoušci na Moravě si na velké derby mezi Zlínem a Vsetínem počkali celkem patnáct let. Úvodní měření sil ovládli hosté ze Vsetína, které přijelo do města Tomáše Bati podpořit opravdu velké množství fanoušků.

Vadou na kráse je choreo domácích fanoušků, kteří jsou na sociálních sítích za své počínání výrazně kritizováni. A co že na transparentu stálo? "Smrt Vsetínu. Budeme vás věšet, burani z vesnice.

Samotná akce příznivců zlínského hokejového klubu se nelíbí jiným fanouškům, ti se vyjádřili na sociálních sítích. "Myslel jsem, že horší výkon, než který předvedli hokejisté neuvidím, ale "fanoušci" to ještě povýšili. Odporné, totální dno, možná ještě níž," napsal fanoušek Jan.

Související obsah

V sektoru fanoušků Ševců byla dokonce zapálená šibenice, na které visel panák se slaměným kloboukem, který měl nejspíše připomínat zmiňovaného "vesničana." Pro příznivce Zlína šlo ale o jedinou "radost." Jejich tým nedal branku a v prvním derby roku prohrál 0:2.

Ministerstvo zahraničí žádá vyřazení ruských hokejistů z podzimních zápasů NHL v Praze:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události