Hokej

Karlovarské Energii odešla rolba. Tým vtipkoval hláškami z Okresního přeboru

Karlovarské Energii odešla rolba. Tým vtipkoval hláškami z Okresního přeboru
Rozbitá rolba v Karlových Varech | Zdroj: HC Energie Karlovy Vary

Utkání čtvrtého kola Tipsport extraligy mezi karlovarskou Energií a Olomoucí bylo odloženo vzhledem k poruše rolby. Mezitím si marketingový tým západočeského celku krátil čas vtípky na sociálních sítích. Nechyběla ani legendární hláška z nováckého seriálu Okresní přebor.

První tým české nejvyšší soutěže si jel pro další body do Karlových Varů, kde se mělo hrát od 15:30. K tomu ale nedošlo, protože se v KV Aréně rozbila rolba. Čekání fanouškům zpříjemnil marketingový tým, který na svůj twitter posílal jeden vtipný tweet za druhým.

Začal známou hláškou z Okresního přeboru, kterou ve filmu řekl herec Leoš Noha. "Ádo, cos do toho nalil? Šťávu tady z kanystju, B jako Bobík." Tento vtípek fanoušky pobavil, a tak marketingový tým extraligového mužstva pokračoval a bavil fanoušky. 

Související obsah

Následně přidal video, kde čističi ledu odtáhli rolbu do zámezí klubu. Twitterová zábava ale pokračovala. Nabízelo se občerstvení, následně se hledal nový rolbař, protože ten starý to po**al.

Později bylo oznámeno, že se utkání v neděli neodehraje kvůli nezpůsobilé hrací ploše. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. 

https://twitter.com/hokejkv/status/1574048046312296449

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události