Hokej

Maskot Nashvillu roztancoval Karlův most, pak se nechal i portrétovat

Maskot Nashvillu roztancoval Karlův most, pak se nechal i portrétovat
Maskot Nashvillu Predators | Zdroj: Profimedia.cz

Že bude NHL v Praze velká show, bylo už dopředu jasné. Potvrdil to i maskot Nashvillu, který přiletěl spolu s týmem, aby při obou zápasech nažhavil tribuny. Aby se ale před úvodním buly nenudil, vyrazil do centra Prahy, kde si strávený čas hodně užil. Na Karlově mostě roztancoval kolemjdoucí a nechal se i portrétovat od pouličního malíře.

Už to brzy vypukne. Čeští hokejoví fanoušci nemohou dospat a těší se na dvojzápas NHL v Praze, který se uskuteční už tento pátek a sobotu v O2 areně. Nastoupí v něm Nashville proti San Jose, a město proto začíná žít hokejem víc a víc. Oba týmy už jsou na místě a pilují hru, aby se jim ostrý start sezony podařil co nejlépe. 

V ulicích se ale mezitím ladí ta správná hokejová atmosféra. Maskot Predators, kterého si tým přivezl, totiž vyrazil do centra Prahy, kde udělal pořádnou show. Na Karlově mostě si zatancoval s jednou z kolemjdoucích a nechyběla ani tradiční taneční otočka. Za tanec ženě maskot poděkoval pokleknutím a polibkem ruky. 

Související obsah

​Nebylo to však to jediné, co na jedné z nejvýznamnějších českých památek stihl. Usedl totiž na stoličku k jednomu z pouličních malířů a nechal si vyhotovit svou karikaturu.

Turisté ani běžní lidé nestačili fotit a točit, maskotovi se tak podařilo svůj tým hodně zpropagovat.

Dva zápasy mezi Predators a Sharks proběhnou už tento pátek a sobotu a bude hodně o co stát. V obou týmech se představí největší hvězdy včetně Čecha Tomáše Hertla nebo Švýcara Romana Josiho. 

Tomáš Hertl se rozpovídal o NHL v Praze a zadoufal, že fanoušci budou pořádně fandit:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události