Trápení Bayeru pokračuje. Leverkusen dostal pět gólů a je na sestupové pozici

Bídná forma Leverkusenu pokračuje. Bayer dostal po výhře v minulém kole další facku, když prohrál s Frankfurtem 1:5. Parta okolo útočníka Patrika Schicka je navíc na sestupové pozici v Bundeslize.

Ani změna trenéra zatím nepřináší kýžené ovoce a krize Leverkusenu se prohlubuje. Bayer s Patrikem Schickem v základní sestavě vyzval Frankfurt a jednalo se o jasnou záležitost Eintrachtu.

Klíčovým momentem se stala na dvakrát zahrávaná penalta na konci prvního poločasu. Pokutový kop nakonec proměnil Kamada a poslal Frankfurt do vedení. Ve druhé půli sice Bayer srovnal zásluhou Hincapieho, jenže pak už střílel góly pouze Frankfurt.

​Za stavu 3:1 navíc Hincapie ve vápně fauloval a sudí po konzultaci s VARem odpískal další penaltu, Ekvádorec byl navíc vyloučen. Kamada následně vstřelil z pokutového kopu druhý gól a Eintracht vedl 4:1, na konečných 5:1 pak upravil Alario.

Bundesliga výsledky:

Brémy – Mohuč 0:2
Branky: 36. Ingvartsen, 66. I Če-song

Eintracht Frankfurt – Leverkusen 5:1
Branky: 45.+5 a 72. obě z pen. Kamada, 58. Kolo Muani, 65. Lindström, 86. Alario - 56. Hincapié

Stuttgart – Bochum 4:1
Branky: 3. a 65. Silas, 22. Ahamada, 72. Endo - 29. Zoller

Wolfsburg – Mönchengladbach 2:2
Branky: 43. Gerhardt, 69. Marmúš - 14. a 48. Thuram

Lipsko – Hertha Berlín 3:2
Branky: 25. Forsberg, 30. Raum, 45. Orbán – 62. Lukebakio (pen.), 64. Jovetić