Fotbal

Pikantní los MOL Cupu: Sparta pojede na Baník, Slavia měla štěstí

Pikantní los MOL Cupu: Sparta pojede na Baník, Slavia měla štěstí
Srdjan Plavšič a David Pavelka | Zdroj: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

V rámci osmifinále MOL Cupu dojde k jednomu hodně pikantnímu souboji. Sparta vyjede na ostravský Baník, Slavii také čeká venkovní duel, ale o poznání příjemnější. Bude hrát na hřišti Karviné. Přemožitel Plzně Hlučín zavítá na Bohemku.

Los v pražském sídle Fotbalové asociace České republiky (FAČR) svedl hned na úvod proti sobě Baník se Spartou. Oba celky už se spolu v letošní sezoně jednou střetly. Na Letné skončil zápas 1:1. Ostravský celek po nepříliš povedeném průběhu sezony odvolal trenéra Pavla Vrbu, kterého ve funkci nahradil Pavel Hapal. Oba týmy se v MOL Cupu potkají za poslední čtyři roky už potřetí. Předchozí dva duely zvládla lépe Sparta.

Slávisté měli při losu poměrně štěstí a o postup do čtvrtfinále zabojují na hřišti druholigové Karviné. V osudí už chyběla plzeňská Viktorka, která v předchozím kole prohrála v Hlučíně 2:3. Právě ten se o další překvapení pokusí na hřišti Bohemians.

Související obsah

​Ostatní dvojice tvoří Liberec s Olomoucí, Slovácko s Mladou Boleslaví, České Budějovice s Hradcem Králové, Teplice se Zbrojovkou Brno a Zlín se utká s Vyškovem, kterému ve druhé nejvyšší soutěži patří čtvrté místo.

Kompletní los osmifinále MOL Cupu:

Baník – Sparta
Bohemians – Hlučín
Karviná – Slavia
Liberec – Olomouc
Slovácko – Mladá Boleslav
Teplice – Zbrojovka Brno
Zlín – Vyškov
České Budějovice – Hradec Králové

Sparta před sezonou oznámila jméno nového kapitána:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události