Fotbal

Weber v Dynamu končí. České Budějovice do zimy povedou asistenti

Fotbalisty Českých Budějovic do konce podzimní části povedou dosavadní asistenti Jiří Lerch a Jiří Kladrubský. Po nepřesvědčivých výkonech Jihočechů v letošní sezoně končí na lavičce Jozef Weber a asistent trenéra Jan Baránek.

"Vzhledem k neuspokojivým výsledkům a herní prezentaci klubu v české nejvyšší soutěži se vedení klubu SK Dynamo České Budějovice rozhodlo odvolat z funkce trenéra A-týmu Jozefa Webera a asistenta A-týmu Jana Baránka. Oběma trenérům za jejich odvedenou práci děkujeme a přejeme jim mnoho úspěchů v jejich další kariéře," stojí v oficiálním prohlášení klubu.

Weber nahradil v červnu na lavičce jihočeského celku Davida Horejše, který byl trenérem Dynama sedm let a dotáhl tým k postupu do Fortuna ligy. Jenže Weberovi a celým Českým Budějovicím se letos vůbec nedaří.

Související obsah

​Za 14 zápasů vybojoval klub pouhých 15 bodů a v tabulce mu patří 14. místo. To znamená, že by po konci základní části hrál pouze skupinu o udržení a pokud by na 14. místě zůstal, musel by svou pozici hájit v baráži s třetím týmem Fortuna národní ligy.

Do zimy tým povedou dosavadní asistenti Jiří Lerch a Jiří Kladrubský. Poté si vedení Českých Budějovic opět sedne a mělo by oznámit už stálou náhradu za Jozefa Webera.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události