Ronaldo si vybil frustraci na protihráči. V duelu s Aston Villou se rval jako wrestler

Ronaldo se porval s protihráčem Mingsem | Zdroj: Profimedia.cz

Zápas fotbalové Premier League mezi Aston Villou a Manchesterem United byl na ostří nože. Domácí vedli ve druhém poločase nad Rudými ďábly 3:1 a na soupeři byla patrná frustrace. Ta vyvrcholila půl hodiny před koncem, kdy se do sebe pustili v pokutovém území Villans slavný Cristiano Ronaldo a Tyrone Mings. Ti předvedli bitku, která by se víc hodila do ringu pro wrestlery. A oba za to byli potrestáni – vyfasovali žluté karty.

Časomíra začala v zápase mezi Aston Villou a United ukrajovat 61. minutu, když vyvrcholila frustrace hostů z průběžného výsledku. Rudí ďáblové totiž prohrávali ve Villa Parku už 1:3 a nemohli dotáhnout skóre.

Ve chvíli, kdy se Garnacho prohnal po levé straně a chtěl centrovat, si před branku domácích naběhl i Cristiano Ronaldo a chystal se střílet. Míč k němu ale nedoputoval, domácí ho totiž odvrátili na roh. Portugalská superstar tak neudržela nervy na uzdě a dala se do bitky s Tyronem Mingsem.

Oba hráči se do sebe pustili s takovou vervou, že připomínali spíše wrestlery. Oba rozčilené kohouty od sebe nakonec museli odtrhnout spoluhráči. Rozhodčí aktérům bitky udělil žlutou kartu, VAR situaci ještě přezkoumal kvůli případné červené, tak ostrý však incident nebyl, a tak zůstal sudí u původního verdiktu.