Další sporty

Anna Kellnerová před Prague Playoffs: To nejtěžší v sezoně nás ještě čeká

Co nevidět se v pražské O2 areně uskuteční velká parkurová galashow Prague Playoffs, na které nebudou chybět skvělé závody ani exhibiční představení. Jedním ze žhavých želízek v ohni je i celek Prague Lions, za nějž závodí i účastnice olympijských her Anna Kellnerová. Ta je zároveň také manažerkou týmu a na velkou akci už se hodně těší. I když za sebou mají Lvi úspěšnou sezonu, chtějí zabodovat hlavně v Praze, což úspěšná jezdkyně přiznala i v úterní Snídani.

Akce Prague Playoffs se nezadržitelně blíží a s ní i velká show, která dorazí do České republiky už 17. listopadu. Fanoušci parkuru se mohou těšit nejen na napínavé závody, ale i na bohatý doprovodný program. 

Na důležitou akci už se připravují i Prague Lions pod vedením jezdkyně a manažerky Anny Kellnerové. Ta byla společně s předsedou organizačního výboru Janem Andrlíkem a sportovní manažerkou Markétou Šveňkovou hostem úterní Snídaně, kde mimo jiné prozradila, jak to v týmu funguje a jak se všichni připravují na vrchol sezony. 

Související obsah

​"Doufám, že přijedeme v dobré formě. Zatím se nám posledních pár závodů docela dařilo, vždycky se však dá všechno rychle změnit. Ale snažíme se připravit co nejlépe," uvedla Kellnerová k tomu, jakou formu jezdci z Prague Lions momentálně mají. Nezapomněla ale také dodat, že v současné době vrcholí příprava jezdců i koní.

Těm se dostává speciální péče, a to co se týče tréninků i regenerace. Měli by tak být na akci ve skvělém rozpoložení. To potvrdila i Markéta Šveňková. "Máme za několik ročníků nejlepší pozici. I výkony v průběhu roku byly standardní a vyvážené, takže doufám, že se nic nestane. Ale příprava a forma jsou naprosto ideální," prozradila o týmu. 

Anna Kellnerová do něj patří nejen jako jezdkyně, ale je i manažerkou týmu. Jak sama řekla, těžká rozhodnutí zvládá dobře. "Rozhodnutí dělám čistě pro tým a jakékoliv rozhodnutí ohledně toho, kdo a jaký kůň, je čistě podle výkonnosti. Toho se držím a pak to dobře funguje," prozradila recept na to, jak skloubit více funkcí. 

Související obsah

​Kellnerová navíc dokáže poslat do závodu i jiné jezdce než sebe. Myslí totiž hlavně na tým. "Pro mě je nejdůležitější výsledek týmu, abychom se dostali na co nejlepší umístění. Ráda bych za tým jezdila, ale občas je potřeba udělat rozhodnutí, že pojede někdo jiný, protože někdo jiný je lépe připravený. Jde o tým, a ne o mě, takže je to potřeba takhle rozhodnout," řekla účastnice olympijských her v Tokiu. 

Na Prague Playoffs v Praze už se hodně těší. A to nejen proto, že se galashow uskuteční na české půdě. "Máme za sebou úspěšnou sezonu, ale ještě není u konce. Čeká nás ještě to nejtěžší. Největší bod celé sezony," poodhalila své pocity.

Že bude o co stát, potvrdil i Andrlík. "Kromě jezdců a koní, kteří skáčou na nejvyšší světové úrovni, jsme připravili velmi zajímavý doprovodný program. Jeho hlavní hvězdou je "Létající Francouz" Lorenzo," uzavřel.

Prague Playoffs se uskuteční od 17. do 20. listopadu v O2 areně a fanoušci mohou sledovat kompletní program na Nova Action, Nova Sport 1 a Voyo.

Na to, jak je postaráno o koně a jaká show bude k vidění, se můžete podívat v reportáži z Televizních novin:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události