Fotbal

United reagují na Ronaldovu kritiku. Chtějí ho žalovat a mluví se o vyhazovu

United reagují na Ronaldovu kritiku. Chtějí ho žalovat a mluví se o vyhazovu
Cristiano Ronaldo ve společnosti trenéra ten Haga | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalový Manchester United začal vyšetřovat rozhovor Cristiana Ronalda, ve kterém se Portugalec pustil do celého vedení i současného kouče Erika ten Haga. Ve světových médiích se navíc mluví o tom, že se jedná o začátku konce slavného fotbalisty u Red Devils.

"Nerespektuju Erika ten Haga, protože on nerespektuje mě, takhle to je jednoduché," řekl Ronaldo v rozhovoru s novinářem Piersem Morganem. Samozřejmě tím spustil lavinu reakcí po celém fotbalovém světě.

Po pár dnech zareagoval samotný klub, který v oficiálním prohlášení oznámil, že v pátek ráno zahájil příslušné kroky jako reakci na Ronaldův rozhovor. Ten Hag během týdne řekl, že s Portugalcem již nechce spolupracovat, a klub dokonce sundal plakát s Ronaldem ze stadionu.

V britských i světových médiích se spekuluje, že je to začátek konce Cristiana Ronalda v Manchesteru United. Podle webu The Guardian zástupci United kontaktovali právníky, aby zažalovali Ronalda kvůli porušení smlouvy. 

Související obsah

"Znamená to, že Ronaldo téměř jistě nebude hrát za United, a má se za to, že sedmatřicetiletý hráč dostal pokyn, aby se po účasti s Portugalskem na mistrovství světa v Kataru nevracel do klubové tréninkové základny Carrington," tvrdí zmiňovaný web.

Cristiano Ronaldo aktuálně bere v Manchesteru United 500 000 liber týdně, což na české koruny dělá téměř 14 milionů korun. Jeho aktuální smlouva končí v červenci. 

Takto byla stržena podobizna Cristiana Ronalda na stadionu Old Trafford:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události