Kämpf ukradl Hertlovi přihrávku a zařídil vítězný gól Toronta

Toronto Maple Leafs v noci zvítězilo už popáté v řadě. Javorové listy porazily San Jose Sharks 3:1 a asistencí u vítězného gólu se na výhře podílel David Kämpf. Zato ani dvě asistence Filipa Hronka Detroitu nestačily a v noci padl s Buffalem 4:5 po samostatných nájezdech.

V zápase Toronta se San Jose se skóre otevřelo až ve druhé třetině. První se trefil Matthews, ale záhy srovnal Nieto. Vítězný gól přišel až necelé tři minuty před koncem utkání a na začátku celé akce byl český útočník David Kämpf.

Ve středním pásmu zachytil přihrávku, kterou vyslal krajan Tomáš Hertl, a pohotově našel Kerfoota. Jeho střelu sice gólman Žraloků Dell ještě zneškodnil, ale na dorážejícího Engvalla už nestačil a Toronto šlo před koncem do vedení 2:1. Vítězství v samotném závěru pojistil do prázdné Mitchell Marner. Ten si připsal kanadský bod už v 18. zápase v řadě, čímž vyrovnal klubový rekord.