Krmenčík má za sebou krušný zápas: Drsné fauly, plivance i napadení pěstí

Michael Krmenčík | Zdroj: Persija Jakarta

Hodně vyostřený fotbalový zápas má za sebou Persija Jakarta a Michael Krmenčík. Ten byl několikrát ostře atakován obráncem Bornea Michielsem. Spor vygradoval plivanci na obou stranách a následným napadením českého hráče.

První okamžik přišel už v 16. minutě, kdy Michiels zezadu podkopl Krmenčíka. Další situace přišla po změně stran, kdy se bývalý útočník Plzně nebo Slavie dral do zakončení a oba hráči se do sebe zaklesli. Rozhodčí zapískal útočný faul českého fotbalisty, ačkoliv se Krmenčík dožadoval karty. Forvard Jakarty se ale po pádu po svém soupeři ještě ohnal rukou.

V 77. minutě konflikt mezi oběma hráči gradoval. Diego Michiels na Krmenčíka plivl, na to český hráč reagoval stejnou mincí a následně obránce Bornea svého soupeře praštil do pusy. Krmenčík se svalil k zemi a musel být ošetřován.