Fotbal

Ronaldo? Mám dojem, že ho nabídli všem týmům, co hrají LM, zní z Frankfurtu

Ronaldo? Mám dojem, že ho nabídli všem týmům, co hrají LM, zní z Frankfurtu
Cristiano Ronaldo | Zdroj: Profimedia

Jaká bude další budoucnost Cristiana Ronalda po vyhazovu z Manchesteru United? Momentálně se jako nejvíc pravděpodobná varianta jeví jeho odchod do saudskoarabského Al Nassr. Evropské kluby o něj totiž zřejmě nemají zájem. Výkonný ředitel Frankfurtu Axel Hellmann nyní přiznal, že mu byl před pár měsíci Ronaldo nabídnut a má pocit, že stejnou možnost měly všechny týmy, které hrály Ligu mistrů.

Ještě před začátkem mistrovství světa vydal Manchester United prohlášení, že rozvázal smlouvu s Cristianem Ronaldem. Od té doby je pětinásobný vítěz Zlatého míče bez práce. Nový klub si už ale hledá poměrně dlouho, a to od chvíle, kdy bylo jasné, že si s Manchesterem United nezahraje Ligu mistrů. Jeho manažer Jorge Mendes se snažil Ronaldovy služby nabídnout řadě klubů, ale bez úspěchu. 

Chelsea, Bayern Mnichov, PSG, Atlético Madrid, Dortmund, Olympique Marseille, Neapol a nově také Eintracht Frankurt. Takový je minimální výčet týmů, které odmítly Cristiana Ronalda. "Ano, byl nám nabídnut," potvrdil výkonný ředitel Frankfurtu Axel Hellmann. Jeho slova potvrzuje i předseda dozorčí rady Philip Holzer. "Mám pocit, že byl nabídnut každému týmu, který hraje Ligu mistrů," řekl pro Dazn. 

Související obsah

​Nejpravděpodobnějším novým angažmá Cristiana Ronalda je saúdskoarabský Al Nassr, kde by si měl ročně přijít na skoro pět miliard korun. Před pár dny se sice objevil  v tréninkových prostorách Realu Madrid, ale jeho návrat do Španělska to neznamená. Trénoval navíc individuálně, tudíž se s aktuálními hráči Bílého baletu na trávníku nepotkal. 

Ronaldo: Oddanost Portugalsku se nemění, neotočil bych se k němu zády:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události